Mitä on TEMA?

Ota yhteyttä

Teman tuotemerkin omistus siirtyi 5.7.2016 TUI Nordicilta/Finnmatkoilta Jambo Tours Scandinavia AB:lle, joka on teknisesti siitä alkaen Teman vastuullinen, valmismatkatakuut asettanut matkanjärjestäjä. Tema-matkojen toiminta jatkuu ennallaan: matkat toteutetaan suunnitelmien mukaan ja suomen kielellä opastettuina kuten ennenkin ja Teman asiakaspalvelu vastaa suomen kielellä suomalaisten asiakkaiden Tema-matkoja koskeviin kysymyksiin. 

Puhelinpalvelun aukioloajat:

Maanantai – perjantai klo 10.00 – 16.00 (suljettu arkipyhinä)
Pyhäpäivien aattoina suljemme klo 14.

Juhannusaattona puhelinpalvelumme on suljettu.

Puhelin
09 42 45 22 98

Sähköposti
info@temamatkat.fi

Palaute matkan jälkeen

Lähetä Tema-matkaan kohdistuvat reklamaatiot ja palautteet, joihin haluat vastauksen sähköpostilla osoitteeseen info@temamatkat.fi tai postitse osoitteeseen TEMA, Glödlampsgränd 1, SE-120 31 Stockholm.

Matkaa koskevat reklamaatiot käsitellään matkaa koskevan sopimuksen syntyessä voimassaolleiden matkaehtojen pohjalta. 

Etkö ollut tyytyväinen reklamaatioasian ratkaisuun? 

Janne Varis

Key Account Manager Finland janne.varis@temamatkat.fi +46 8 506 989 06

David Karlsson

Managing Director david.karlsson@temaresor.se +46 8 506 989 03

David Wolde

Product & Contracting Manager david.wolde@temaresor.se +46 771 37 38 39

Camilla Minbrant

HR Manager camilla.minbrant@temaresor.se +46 771 37 38 39

Kent Wallstedt

Senior Advisor kent.wallstedt@temaresor.se +46 8 506 989 01

Erik Weihagen

Digital and Commercial Manager and Accounting erik.weihagen@temaresor.se +46 8 506 989 17

 
XClose
 
XClose
Tilaa TEMA-matkojen uutiskirje!

Uutiskirje pitää sinut ajan tasalla TEMA-maailman tapahtumista. Saat suoraan sähköpostiisi viimeisimmät matkauutuudet, houkuttelevat tarjoukset ja kertomukset kaukaisista maailmankolkista. .

Täytä vain tiedot alle ja lähetä tilaus matkaan!


Jokaisen Teman Uutiskirjeen alalaidassa on peruutuslinkki, jota klikkaamalla voit päättää tilauksesi koska tahansa.