Mitä on TEMA?

Ota yhteyttä

Teman tuotemerkin omistus siirtyi 5.7.2016 TUI Nordicilta/Finnmatkoilta Jambo Tours Scandinavia AB:lle, joka on teknisesti siitä alkaen Teman vastuullinen, valmismatkatakuut asettanut matkanjärjestäjä. Tema-matkojen toiminta jatkuu ennallaan: matkat toteutetaan suunnitelmien mukaan ja suomen kielellä opastettuina kuten ennenkin ja Teman asiakaspalvelu vastaa suomen kielellä suomalaisten asiakkaiden Tema-matkoja koskeviin kysymyksiin. 

Puhelinpalvelun aukioloajat:
Maanantai – perjantai klo 09.30–18.00 (suljettu arkipyhinä)
Pyhäinpäivän aattona suljemme klo 13.

Juhannusaattona suljettu.

Puhelin
09 42 45 22 98

Sähköposti
info@temamatkat.fi

Palaute matkan jälkeen

Lähetä Tema-matkaan kohdistuvat reklamaatiot ja palautteet, joihin haluat vastauksen sähköpostilla osoitteeseen info@temamatkat.fi tai postitse osoitteeseen TEMA, Glödlampsgränd 1, SE-120 31 Stockholm.

Matkaa koskevat reklamaatiot käsitellään matkaa koskevan sopimuksen syntyessä voimassaolleiden matkaehtojen pohjalta. 

Etkö ollut tyytyväinen reklamaatioasian ratkaisuun? 

Nicole Lankela

Matkamyyjä / Travel Consultant info@temamatkat.fi +358 9 42 45 22 98

Janne Varis

Key Account Manager Finland janne.varis@temamatkat.fi +46 8 506 989 06

David Karlsson

Managing Director david.karlsson@temaresor.se +46 8 506 989 03

Mats Bigård

Product & Contracting Manager mats.bigard@temaresor.se +46 771 37 38 39

Lars Björkman

Product & Contracting Manager lars.bjorkman@temaresor.se +46 771 37 38 39

Jennie Eckerdal

Product & Contracting Manager jennie.eckerdal@temaresor.se +46 771 37 38 39

Stefan Maurbakken

Product & Contracting Manager stefan.maurbakken@temaresor.se +46 771 37 38 39

Jesper Eriksson

Product & Contracting Manager jesper.eriksson@temaresor.se +46 771 37 38 39

Camilla Minbrant

HR Manager camilla.minbrant@temaresor.se +46 771 37 38 39

Irene Meurling

Staff Coordinator & Controller irene.meurling@temaresor.se +46 771 37 38 39

AnnaSara Mettävainio

Accounting Manager annasara.mettavainio@jambotours.se +46 8 506 989 10

Åsa Svensson

Accounting asa.svensson@temaresor.se +46 8 506 989 12

Kent Wallstedt

Senior Advisor kent.wallstedt@temaresor.se +46 8 506 989 01

Erik Weihagen

Digital and Commercial Manager erik.weihagen@temaresor.se +46 8 506 989 17

 
XClose